Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım !

Kullanabileceğiniz yeni teknolojiler ve iş yapış şekillerine uyum için mevcut durumunuzu ve atabileceğiniz adımları birlikte ortaya çıkarmak üzere danışman ekibimizle bir araya gelin.

İşletmenizi Büyüten Barkod Sistemi – Start

İşletmenize Özel Uyarlamalar

Günlük,Aylık ve Yıllık Raporlar

Profesyonel Teknik Destek

Sürekli Güncel Kampanyalar

Barkod Sistemi Paket 1

İşletmenizin tüm süreçlerini size önerdiğimiz sistemlerle yönetin. Üstün raporlama yöntemi ve işletmeninizin boyutuna göre modüler yapıyla genişletilebilir çözümler sunuyoruz.

Barkod sistemi işletmenizin stoklarını kontrol etmenizde ve satışlarınızın düzgün raporlanmasında yardımcı olur. İşletmenizin stok durumu ve çalışma sistemi işletmenizdeki kurulum için çok önemlidir. Yanlış analiz ve kurulum, sorunlu kullanıma ve yanlış verilere sebep olur.

Paket İçeriği

Akınsoft barkod sistemi

Akınsoft Wolvox Yazılımı

Hızlı Satış Ekranı, Cari yönetimi, Fatura Yönetimi, Kasa Yönetimi, Stok Yönetimi, Gelişmiş Raporlama, Satış ve Satın Alma Yönetimi

Pos Pc

POSTÜRK TX-1560M

i5 İşlemci 8GB 120GB SSD 15,6" Multi Dokunmatik Antrasit Pos PC

PERFORMAX PR-17 Lazer 1D Kablolu Ayaklı Barkod Okuyucu

PERFORMAX PR-17

Lazer 1D Kablolu Ayaklı Barkod Okuyucu

Eğitim ve Kurulum Desteği

Satın Aldığınız tüm ürünler için kurulum ve eğitim desteği

Sıkça Sorulan Sorular

Barkod sistemi işletmenizin stoklarını kontrol etmenizde ve satışlarınızın düzgün raporlanmasında yardımcı olur. İşletmenizin stok durumu ve çalışma sistemi işletmenizdeki kurulum için çok önemlidir. Yanlış analiz ve kurulum, sorunlu kullanıma ve yanlış verilere sebep olur.

Barkod sistemi seçerken yazılım ve donanıma dikkat edilmelidir. Kullanılan donanım ne kadar iyi olursa, yazılımı çok rahat ve hızlı kullanmanızı sağlar. Şuan ki yazılım teknolojisinde en az i5 işlemci tercih edilmelidir.

Yazılım işletmenizi büyümesine ve küçülmesine karar veren yönlendiricidir. Gerçek veri ve analiz almanız çok önemlidir. Günlük, Aylık ve Yıllık Satış ve Kar-Zarar raporları almalısınız ve gerçek değerleri vermesi önemlidir. Yazılımı kullanırken zorlanmamalısınız ve işletmenize uygun yazılım olmalıdır aksi halde bir süre sonra proğram yanlış işlemler yapar ve siz hatalarla karşılaşırsınız. Yazılım modüler yapıda olmalıdır işletmenizi büyütmeye uygun hale gelmelidir.

Her sektöre uygun barkod sistemi çözümü sunuyoruz. İşletmenizin durumunu analiz ediyoruz size uygun donanım ve yazılım çözümü sunuyoruz. 

Tüm ürünlerinizin birden fazla alış fiyatlarına göre kar-zarar raporu çıkarabilirsiniz.

Evet görebilirsiniz. Günlük Haftalık,Aylık veya yıllık tarih aralığında bir cariye yaptığınız satıştan ne kadar kar etmişsiniz görebilirsiniz. 

Evet, gün sonu raporu ile işletmenizin tüm masraflarını, giderlerini, satın alma işlemlerini, satış işlemlerini tek ekranda görebilirsiniz.

Mobil için gerekli modülün alımını yaptığınızda işletmenizi tamamen mobilden yönetebilir ve raporlayabilirsiniz.

Hayır, yazılım modüler esnek yapıda olduğu için şube ve gerekli modüller alınarak şubeli çalışabilirsiniz.

Evet, lokasyon bağımsız Türkiye’nin heryerinden tek noktadan tüm deponuzu ve işletmenizi yönetebilirsiniz.

Sizin için ayrı bir İade ekranı bulunmaktadır, satış yapılan fişi gösterdiğinizde istediğiniz ürünün iadesini alabilir ve iade fişi çıkarabilirsiniz.

Evet, Müşterileriniz için değişim fişi verebilirsiniz.

Caller ıd cihazlarıyla sizi arayan müşterileri yazılımımız direk tanır ve kurumsal kimliğinizi arttırabilirsiniz.

Evet, Online ve barkodlu terazi entegrasyonumuz mevcuttur.

Kullanım Alanları

Perakende Sektörü

Toptancılar

Giyim Sektörü

Üretim Sektörü

Mobilya Sektörü

Market Sektörü

Bizi Tercih Eden Onlarca Markalardan Bazıları

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın ! +90 342 606 08 90