Kurumsal

Hakkımızda

Profse Bilişim Teknolojileri, 2020'de Gaziantep'te kurulmuş olup kendi endüstriyel yazılım ürünleri ile pazarlama ve proje geliştirme doğrultusundaki hizmetlerini ulusal bir yazılım odağı olarak sürdürmektedir. Profse Bilişim Teknolojileri, önemli kamusal ve özel kuruluşların Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) ve Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) projelerinde sistem çözümleme/tasarım ve uygulama yazılımı geliştirme uzmanlığını, proje yönetiminde her türlü güçlüğü alt edebilecek mühendislik ustalığını, yazılım ürünleriyle ve başardığı hizmetlerle kanıtlamış, çağdaş teknolojinin bütün olanaklarına sahip, yenilikçi ve dinamik bir endüstri kuruluşudur. Profse Bilişim Teknolojileri, Gaziantep merkezinde ağırlık verdiği Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarıyla geliştirdiği özgün yazılım ürünlerine sahiptir.

Misyonumuz

Müşterilerimize yüksek kalitede Yazılım, Güvenlik Sistemleri, Zayıf Akım Sistemleri, Bakım Anlaşması ve Teknik Destek çözümleriyle Satış ve Satış Sonrası hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger teknoloji şirketleri tarafından örnek alınan teknoloji şirketi olmak.Yurt içinde ve yurt dısında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hızmet veren,müşterilerimiz kendılerıne güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı teknoloji ve bilişim şirketini oluşturmak.

Kalite Politikamız


Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, anlamak ve mümkün mertebe tam olarak karşılayabilme; en uygun ve en ekonomik çözümler üretme çabaları sayesinde müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak.

Teknolojide Önderlik

Faaliyet sahalarımızda, yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme yaklaşımı ile teknolojide önder konuma gelmek.

Çalışanların Katılımı

Çalışanlarımızın katılımı ile, dürüstlük ve güven içerisinde Kalite Yönetim Sistemi dokümanlarında belirtilen kurallara uygun şekilde sorumluluk üstlenmek ve etkin katılımını sağlamak. Her alanda Kalite anlayışını yerleştirmek ve yaygınlaştırmak.

Tedarikçilerimiz İle Bütünleşme

Tedarikçilerimizle istikrar ve güven içerisinde, müşteri memnuniyetine yönelik karar alma, hizmet üretme ve süreçlerimizin daha verimli olmasını sağlamak.

Sosyal Sorumluluk

Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak; üretim ve istihdam yoluyla ülke ekonomisine katkıda bulunmak

Bizi Tercih Eden Onlarca Markalardan Bazıları

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın ! +90 342 606 08 90