Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım !

Kullanabileceğiniz yeni teknolojiler ve iş yapış şekillerine uyum için mevcut durumunuzu ve atabileceğiniz adımları birlikte ortaya çıkarmak üzere danışman ekibimizle bir araya gelin.

Barkodlu Satış Sistemi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

İşletmenizi barkodlu satış sistemiyle yönetmeyi düşünüyorsanız bu yazımızda sizlere bu sistemin nasıl verimli kullanırsınız bilgilendirme yapacağız.

Barkodlu Satış Sistemi

1.Donanım

İşletmenizde kullanılacak donanım, sistemin verimli ve hızlı çalışmasında önemli rol oynamaktadır. Donanımın güçlü ve kaliteli olması sizin işleyişinize mutlaka yansıyacaktır. İşletmenizin çalışma sistemine göre donanım çözümleri uygulanmalıdır. Donanım seçiminizde en önemli husus tabii ki donanım firması’dır. Donanım firmaları şuanda Sektöre uygun maliyetli ürünler ürettiği için kalite düşmektedir. Kontrol edilmesi gereken en önemli etken Marka dır. sonrasında ise Dokunmatik Ekran, İşlemci nesli ve en önemlisi SSD Harddisk teknolojisidir ve bu düzenin en başında sizlere bu kurulumu yapan firmanın sizin işletmenize uygun donanımı seçmesidir.

2.Yazılım

Donanımdan sonra işletmenize fayda sağlayacak ürün yazılımdır. Yazılım her zaman değişiklik yapılacak ürün değildir, bu yüzden Yazılım firması seçerken çok dikkatli olunması gerekir. Yazılım firması seçerken en önemli durum Yazılımı üreten firma ve kurulum yapan firmadır. Yazılım kurulduktan sonra hizmet veren firma çok önemlidir. Çünkü aslında sizin muhattabınız genellikle size kurulum yapan firmadır. Yazılım üreticileri genel de kurulumdan sonraki hizmete bakmadıkları için kurulum yapan firma bu konuda çok önemlidir. Sonrasında ise yazılımın size ne kadar uygun olduğudur. AKINSOFT Barkodlu satış sistemi Hızlı Satış, Ön Muhasebe, Terazi, Yazar-Kasa entegrasyon ları gibi modüler yapılarla işletmenize hizmet eder. Yazılım sizin işleyişinizi kontrol edeceği için Barkod sisteminin çok iyi şekilde işletmeye uygun halde kurulumu yapılmalıdır.Aksi halde yanlış raporlamalar ve ileride düzelmeyecek bir hataya sebeb olabilir. Profse bu konudaki uzmanlığıyla işletmelere uzman ekibiyle analizini yapar ve işletmelere uygun yazılım çözümleri üretir.

3.Kurulum Firması

Kurulum firmasında en önemli husus işletme kurulum yaptıktan sonraki hizmetinde ne kadar iyi olduğudur. Bazı firmalar Satış odaklı çalıştığı için satış sonrası hizmete önem vermemektedir, Çünkü işin en can alıcı noktasıdır. İşletmelerin en masraflı olduğu kısım satıştan sonraki hizmet durumudur. Bundan dolayı işletmenize bu sistemi yaptıracaksanız güvenilir ve satış sonrası hizmet konusunda destek verebilecek firmalar seçmeniz işlerinizdeki sorunları hızlı çözmesi ve işleyişinizi bozmaması gerekmektedir.

Barkod Sistemi Hangi firmalara uygundur.

  • Toptancı
  • Market, Kırtasiye
  • Perakende satış mağazaları
  • Giyim mağazaları
  • Şubeli mağazalar

Barkodlu Satış Sistemi
Barkod Sistemi

Bizi Tercih Eden Onlarca Markalardan Bazıları

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın ! +90 342 606 08 90