Sanal Sunucu

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım !

Kullanabileceğiniz yeni teknolojiler ve iş yapış şekillerine uyum için mevcut durumunuzu ve atabileceğiniz adımları birlikte ortaya çıkarmak üzere danışman ekibimizle bir araya gelin.

Sanal Sunucu

500’den fazla bulut sunucusu ve iş yükü ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanıza yardımcı olacak en son işlemci, depolama alanı, ağ iletişimi, işletim sistemi ve satın alma modeli seçenekleri sayesinde en geniş ve kapsamlı işlem platformunu sunar. Intel, AMD ve Arm işlemcileri destekleyen ilk büyük bulut sağlayıcısı, istek üzerine EC2 Mac bulut sunucuları ve 400 Gbps Ethernet ağ iletişimi sunan tek bulut hizmetiyiz. Makine öğrenimi eğitimi için en iyi fiyat performansının yanı sıra buluttaki çıkarım bulut sunucuları başına en düşük maliyeti sunuyoruz.

Bulut temelli ve kurumsal uygulamalar çalıştırın

Zorlu iş ihtiyaçlarını karşılamak için güvenli, güvenilir, yüksek performanslı ve uygun maliyetli işlem altyapısı sağlar.

HPC uygulamaları için ölçeklendirin

HPC uygulamalarını daha hızlı ve uygun maliyetle çalıştırmak için ihtiyacınız olan istek üzerine altyapı ve kapasiteye erişin.

Apple platformları için geliştirin

İstek üzerine macOS iş yüklerini oluşturun, test edin ve imzalayın. Ortamlara dakikalar içinde erişin, kapasiteyi ihtiyaç oldukça dinamik olarak ölçeklendirin ve AWS’nin kullandıkça öde fiyatlandırmasından yararlanın.

Makine öğrenimi uygulamalarını eğitin ve dağıtın

Makine öğrenimi projeleri için fiyat performansını optimize etmek üzere amaca özel ve en geniş işlem, ağ iletişimi (400 Gbps’ye kadar) ve depolama alanı hizmetleri yelpazesini sunuyoruz.

Bizi Tercih Eden Onlarca Markalardan Bazıları

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın ! +90 342 606 08 90