Servis Programları

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım !

Kullanabileceğiniz yeni teknolojiler ve iş yapış şekillerine uyum için mevcut durumunuzu ve atabileceğiniz adımları birlikte ortaya çıkarmak üzere danışman ekibimizle bir araya gelin.

Servis Programları

Ürün Özellikleri

  • Satış sürecinde hangi ürünün, hangi müşteriye, hangi tarihte, ne kadar süre garanti kapsamında ve hangi koşullarda garanti kapsamında kalacağı bilgilerini kaydeder.
  • Daha sonra bakım için gerekli randevuların gerekli birimler için oluşturulması ve takibini yapar.
  • Servis bakımı ve hizmetlerin sonrasında fiş oluşturarak yapılan tüm işlemleri kayıt altına alır.

Servis Programları Kullanım Alanları

Başta otomobil, beyaz eşya olmak üzere tüm ürün ve hizmet sektörlerinde kullanımı uygundur. Organize Sanayi Bölgelerinde makine imalatı yapan ve bu ürünleri müşterilerine satan fabrikalar için de Servis Programları hayati önem arz etmektedir.

Yurtdışında yapılan kurulum ve garanti kapsamı sürecindeki sorunlar için sahaya sevk edilen teknik ekipleri yönlendirmek için kullanılır. Yapılan işlem, hangi makinelerde ne sorunlar yaşandığı gibi sorunlar önemli konulardır. Örneğin 10 makineden 7’side ayını ya da benzer bir problem oluşuyorsa servis programlarındaki kayıtlar aracılığı ile bu durum çok hızlı bir şekilde tespit edilir. Saha ekiplerinden alınan bakım raporları ve beraberindeki ilgili personelden alınan öneriler doğrultusunda kronikleşmiş sorunlar AR-GE, ÜR-GE ve Üretim Departmanı ile bir araya gelecek düzeltilebilir. Bu süreç de ürün satışı, karlılık oranı, iş gücü planlaması gibi bir çok konuda olumlu yönde katkı sağlamaktadır.

Ciro olarak elde edilen gelirlerin yanında bu denli yazılımlara nispeten çok cüzi yatırımlar beklentinin de üzerinde geri dönüş kazandıracaktır.

Akınsoft Servis

AKINSOFT Servis Yönetimi yazılımız servis ve bakım hizmeti veren tüm işletmeler için geliştirilmiştir.Seri no ve garanti takip süreçlerini de kapsayan aynı zamanda ön muhasebe içeriği ile işletmenizin tüm departmanlarına yönelik hazırlanmış bir programdır.

Bizi Tercih Eden Onlarca Markalardan Bazıları

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın ! +90 342 606 08 90